Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran görkemli ancak sanayi olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en doğru şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en okşayıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli aynı ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi pek çok incele hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman yazmak düşüncesince ülkü müşterek aktivite olacaktır. inceleyin Boğaz turu İstanbul amacıyla vazgeçilmez birleşik etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yapmak sizler göre arkadaşlarınızın gözünde yetkin aynı izlenim bırakacaktır. mükemmel tek tecrübe ile adamakıllı İstanbul’u işaret yerinde şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız en iyi şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir kez devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe genişliğinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *